Treffers Toernooien

Eregalerij De Treffers

Clubkampioenen:

2001: Jan Peeters 2002: Koos van Lier
2003: Koos van Lier 2004: Gerard Walraven
2005: Koos van Lier 2006: Frank Peters
2007: Jeu Smolders 2008: Jac Lintjens
2009: Koos van Lier 2010: Koos van Lier
2011: Sander Maassen 2012: Koos van Lier
2013: Frank Peters 2014: Frank Peters
2015: Frank Peters 2016: Koos van Lier
2017: Joris Wijnen 2018: Mieke Grommen
2019: Peter Peeters

 

Koppelkampioenen:

2005: Jan Smets & Piet Driessen
2006
: Hay Geerarts & Ceriel Joppen
2007: Hay Geerarts & Theo van de Beuken
2008
: Koos van Lier & Carlo van Lier
2009
: Koos van Lier & Carlo van Lier
2010
: Frank Peters & Bjorn Roulaux
2011: Jos Wilms & Jac Smedts
2012: Frank Peters & Lou Huijs
2014: Frank Peters & Alda Tielen
2015:
Gerard Wijnen & Jac Leenders
2016: Joep Linssen & Pietje van Deursen
2017: Joep Linssen & Pietje van Deursen
2018: Jo Niëns & Jan Duijf

 

logoDeTreffers-2011-Nieuw

 

CLUBKAMPIOENSCHAPPEN 2019

 

 

 Poule 1: 10 april
 19.30 uur
 Poule 2: 8 april
 19.30 uur
 Poule 3: 10 april
 19.30 uur
 Poule 4: 24 april
 19.30 uur
1.
Ceriel Joppen
1.
Jac Lintjens
1.
Tommy Grubben
1.
Mart Hendrix
2.
Frank Peters
2.
Peter Peeters
2.
Tom Gooren
2.
Hennie Michiels
3.
Theo v.d. Beuken
3.
Guido Sonnemans
3.
Ruud v. Rijswijck
3.
Jac Duijf
4.
Hem Hendrix
5.
Joris Wijnen
4.
Wim Grommen
4.
Mieke Grommen
4.
Paul Wijnhoven

 

 Poule 5: 24 april
 19.30 uur
 Poule 6: 8 april
 19.30 uur
   
1.
Jeu Smits
1.
Sjaak Verbong
   
2.
Robert Hermans
2.
Bart Colbers
   
3.
Mart Duijf
3.
Wim Jacobs
   
4.
Mike Dorssers
4.
Twan Gooren
 

 

WEDSTRIJDEN RONDE 1.
POULE 2:
1. JAC LINTJENS – PETER PEETERS 26 – 30
2. GUIDO SONNEMANS – WIM GROMMEN 30 – 18
3. JAC LINTJENS – GUIDO SONNEMANS 26 – 30
4. PETER PEETERS – WIM GROMMEN 28 – 30
5. JAC LINTJENS – WIM GROMMEN 30 – 26
6. GUIDO SONNEMANS – PETER PEETERS 30 – 24
EINDSTAND POULE 2:
1. GUIDO SONNEMANS > naar 2e ronde
2. PETER PEETERS > naar 2e ronde
3. JAC LINTJENS
4. WIM GROMMEN
POULE 6:
1. SJAAK VERBONG – BART COLBERS 18 – 30
2. WIM JACOBS – TWAN GOOREN 30 – 26
3. SJAAK VERBONG – WIM JACOBS 30 – 20
4. BART COLBERS – TWAN GOOREN 30 – 22
5. BART COLBERS – WIM JACOBS 30 – 18
6. SJAAK VERBONG – TWAN GOOREN 30 – 20
EINDSTAND POULE 6:
1. BART COLBERS > naar 2e ronde
2. SJAAK VERBONG > naar 2e ronde
3. WIM JACOBS
4. TWAN GOOREN
POULE 1:
1. CERIEL JOPPEN – FRANK PETERS 30 – 24
2. THEO V.D. BEUKEN – HEM HENDRIX 22 – 30
3. JORIS WIJNEN – CERIEL JOPPEN 24 – 30
4. FRANK PETERS – THEO V.D. BEUKEN 30 – 24
5. HEM HENDRIX – JORIS WIJNEN 26 – 30
6. CERIEL JOPPEN – THEO V.D. BEUKEN 26 – 30
7. JORIS WIJNEN – FRANK PETERS 30 – 20
8. HEM HENDRIX – CERIEL JOPPEN 30 – 28
9. THEO V.D. BEUKEN – JORIS WIJNEN 24 – 30
10. FRANK PETERS – HEM HENDRIX 24 – 30
EINDSTAND POULE 1:
1. JORIS WIJNEN > naar 2e ronde
2. HEM HENDRIX > naar 2e ronde
3. CERIEL JOPPEN
4. FRANK PETERS
5. THEO V.D. BEUKEN
POULE 3:
1. TOM GRUBBEN – TOM GOOREN 24 – 30
2. RUUD V. RIJSWIJCK – MIEKE GROMMEN 24 – 30
3. TOM GRUBBEN – RUUD V. RIJSWIJCK 30 – 24
4. TOM GOOREN – MIEKE GROMMEN 30 – 24
5. RUUD V. RIJSWIJCK – TOM GOOREN 16 – 30
6. TOM GRUBBEN – MIEKE GROMMEN 26 – 30
EINDSTAND POULE 3:
1. TOM GOOREN > naar 2e ronde
2. MIEKE GROMMEN > naar 2e ronde
3. TOM GRUBBEN
4. RUUD V. RIJSWIJCK
POULE 7:
1. ROBBERT SCHOESTER – TOM VAESSEN 30 – 26
2. MART HUIJS – GERARD WIJNEN 24 – 30
3. ROBBERT SCHOESTER – MART HUIJS 30 – 20
4. TOM VAESSEN – GERARD WIJNEN 20 – 30
5. MART HUIJS – TOM VAESSEN 30 – 20
6. ROBBERT SCHOESTER – GERARD WIJNEN 22 – 30
EINDSTAND POULE 7:
1. GERARD WIJNEN >naar 2e ronde
2. ROBBERT SCHOESTER > naar 2e ronde
3.  MART HUIJS
4. TOM VAESSEN
POULE 8:
1. WIM DRIESSEN – PIET LENDERS 30 – 28
2. JOS WILMS – PIET LENDERS 30 – 16
3. WIM DRIESSEN – JOS WILMS 26 – 30
EINDSTAND POULE 8:
1. JOS WILMS >naar 2e ronde
2. WIM DRIESSEN > naar 2e ronde
3. PIET LENDERS
POULE 4:
1. MART HENDRIX – HENNIE MICHIELS 22 – 30
2. GERARD DUIJF – PAUL WIJNHOVEN 30 – 28
3. MART HENDRIX – GERARD DUIJF 30 – 22
4. PAUL WIJNHOVEN – HENNIE MICHIELS 30 – 10
5. MART HENDRIX – PAUL WIJNHOVEN 30 – 22
6. GERARD DUIJF – HENNIE MICHIELS 16 – 24
EINDSTAND POULE 4:
1. MART HENDRIX > naar 2e ronde
2. HENNIE MICHIELS > naar 2e ronde
3. PAUL WIJNHOVEN
4. GERARD DUIJF
POULE 5:
1. JEU SMITS – ROBERT HERMANS 28 – 30
2. MART DUIJF – MIKE DORSSERS 30 – 20
3. ROBERT HERMANS – MART DUIJF 22 – 30
4. JEU SMITS – MIKE DORSSERS 30 – 20
5. MIKE DORSSERS – ROBERT HERMANS 30 – 26
6. MART DUIJF – JEU SMITS 26 – 30
EINDSTAND POULE 5:
1. JEU SMITS > naar 2e ronde
2. MART DUIJF > naar 2e ronde
3. ROBERT HERMANS
4. MIKE DORSSERS

 

CLUBKAMPIOENSCHAPPEN: 2E RONDE

POULE 1
29 april 19.30 u.
POULE 2
29 april 19.30 u.
POULE 3
1 mei 19.30 u.
POULE 4
1 mei 19.30 u.
1. Tom Gooren 1. Sjaak Verbong 1. Peter Peeters 1. Hem Hendrix
2. Jos Wilms 2. Joris Wijnen 2. Robert Schoester 2. Wim Driessen
3. Jeu Smits 3. Mart Duijf 3. Mart Hendrix 3. Mieke Grommen
4. Gerard Wijnen 4. Guido Sonnemans 4. Hennie Michiels 4. Bart Colbers
WEDSTRIJDEN RONDE 2
POULE 1:
TOM GOOREN – JOS WILMS 24 – 30
JEU SMITS – GERARD WIJNEN 22 – 30
JOS WILMS – GERARD WIJNEN 28 – 30
TOM GOOREN – JEU SMITS 30 – 26
GERARD WIJNEN – TOM GOOREN 24 – 30
JEU SMITS – JOS WILMS 24 – 30
EINDSTAND POULE 1:
1. JOS WILMS > naar Finale
2. TOM GOOREN > naar Finale
3. GERARD WIJNEN
4. JEU SMITS
POULE 2:
SJAAK VERBONG – JORIS WIJNEN 26 – 30
MART DUIJF – GUIDO SONNEMANS 30 – 20
JORIS WIJNEN – GUIDO SONNEMANS 30 – 20
SJAAK VERBONG – MART DUIJF 22 – 22
JORIS WIJNEN – MART DUIJF 30 – 26
GUIDO SONNEMANS – SJAAK VERBONG 30 – 26
EINDSTAND POULE 2:
1. JORIS WIJNEN > naar Finale
2. MART DUIJF > naar Finale
3. GUIDO SONNEMANS
4. SJAAK VERBONG
POULE 3:
PETER PEETERS – ROBERT SCHOESTER 30 – 18
MART HENDRIX – HENNIE MICHIELS 30 – 24
PETER PEETERS – MART HENDRIX 18 – 30
ROBERT SCHOESTER – HENNIE MICHIELS 30 – 16
MART HENDRIX – ROBERT SCHOESTER 30 – 18
PETER PEETERS – HENNIE MICHIELS 30 – 26
EINDSTAND POULE 3:
1. MART HENDRIX > naar Finale
2. PETER PEETERS > naar Finale
3. ROBERT SCHOESTER
4. HENNIE MICHIELS
POULE 4:
HEM HENDRIX – WIM DRIESSEN 30 – 26
MIEKE GROMMEN – BART COLBERS 28 – 26
WIM DRIESSEN – BART COLBERS 26 – 30
HEM HENDRIX – MIEKE GROMMEN 30 – 28
BART COLBERS – HEM HENDRIX 18 – 30
WIM DRIESSEN – MIEKE GROMMEN 30 – 18
EINDSTAND POULE 4:
1. HEM HENDRIX > naar Finale
2. WIM DRIESSEN > naar Finale
3. MIEKE GROMMEN
4. BART COLBERS

 

FINALE CLUBKAMPIOENSCHAPPEN 2019
ZATERDAG 4 MEI: AANVANG 14.00 UUR
Na twee spannende rondes zijn de 8 deelnemers bekend die dit jaar de finaleronde gaan spelen.
Bij de loting zijn de volgende poules tot stand gekomen:
POULE 1
POULE 2
1. TOM GOOREN
1. HEM HENDRIX
2. MART HENDRIX
2. PETER PEETERS
3. MART DUIJF
3. JORIS WIJNEN
4. WIM DRIESSEN
4. JOS WILMS
FINALE WEDSTRIJDEN:
POULE 1:
TOM GOOREN – MART HENDRIX 30 – 22
MART DUIJF – WIM DRIESSEN 30 – 24
TOM GOOREN – MART DUIJF 30 – 26
MART HENDRIX – WIM DRIESSEN 24 – 30
MART DUIJF – MART HENDRIX 28 – 30
TOM GOOREN – WIM DRIESSEN 30 – 26
FINALE RONDE EINDSTAND POULE 1:
1. TOM GOOREN > naar finale wedstrijd
2. MART DUIJF
3. WIM DRIESSEN
4. MART HENDRIX
POULE 2:
HEM HENDRIX – PETER PEETERS 30 – 26
JORIS WIJNEN – JOS WILMS 30 – 26
HEM HENDRIX – JORIS WIJNEN 24 – 30
PETER PEETERS – JOS WILMS 30 – 24
JORIS WIJNEN – PETER PEETERS 24 – 30
HEM HENDRIX – JOS WILMS 24 – 30
FINALE RONDE EINDSTAND POULE 2:
1. PETER PEETERS > naar finale wedstrijd
2. JORIS WIJNEN
3. JOS WILMS
4. HEM HENDRIX

 

 

 

 

FINALE CLUBKAMPIOENSCHAPPEN 2019:

PETER PEETERS – TOM GOOREN 30 – 22

 

 

De Treffers
Clubkampioen 2019:
PETER PEETERS

 

 

 

FINALISTEN 2019
Staand v.l.n.r.:
HEM HENDRIX – MART DUIJF – JOS WILMS
JORIS WIJNEN – WIM DRIESSEN – MART HENDRIX

Gehurkt v.l.n.r.:
TOM GOOREN – PETER PEETERS

By |2019-05-06T08:14:01+00:00mei 6th, 2019|Club-Kampioenschappen 2019, De Treffers|0 Comments