PERSOONLIJKE KAMPIOENSCHAPPEN NBB 2019

 

  • TREFFERS DEELNEMERS:

 

LOTTO – ERE KLASSE:
ZATERDAG 1 DECEMBER SEVENUM: AANVANG 16.00 UUR

WEDSTRIJD B: ROB GEELEN (NEER) – JOS JANSSEN > 30-24
WEDSTRIJD C: JAC LINTJENS – ONNO V. KNIPPENBERG (NEER) > 22-30

ZATERDAG 1 DECEMBER ELL: AANVANG 16.00 UUR

WEDSTRIJD K: HEM HENDRIX – GERARD DRIESSEN (ELL) > 00-30

 

EERSTE KLASSE:
ZATERDAG 8 DECEMBER HEGELSOM: AANVANG 16.00 UUR

WEDSTRIJD A: FRANK PETERS – SJRA NAUS (KESSEL) > 30-28
WEDSTRIJD E: FRANK PETERS – ERIC SMITS (MEIJEL) > 30-24

FRANK PETERS > NAAR FINALE OP ZONDAG 20 JANUARI 2019 TE KESSEL

 

TWEEDE KLASSE:
ZATERDAG 1 DECEMBER MAASBREE: AANVANG 16.00 UUR

WEDSTRIJD E: PETER PEETERS – PASCAL LEENDERS (KESSEL) > 00-30
WEDSTRIJD P: JORIS WIJNEN – IVO HOLTHUIJSEN (TEGELEN) > 26-30

 

VIERDE KLASSE:
ZATERDAG 1 DECEMBER STRAMPROY: AANVANG 16.00 UUR

WEDSTRIJD O: BER VRANCKEN (ELL) – SJAAK VERBONG > 00-30
WEDSTRIJD P: MART DUIJF – THEO V.D. EERTWEGH (ELL) > 30-16
WEDSTRIJD Q: JAC DUIJF – HARRIE PEETERS (STRAMPROY) > 30-24
WEDSTRIJD S: SJAAK VERBONGMART DUIJF > 24-30
WEDSTRIJD T: JAC DUIJF – ANNET HUIJS (KRONENBERG) > 26-30

MART DUIJF > NAAR FINALE OP ZONDAG 20 JANUARI 2019 TE KESSEL

 

VIJFDE KLASSE:
ZATERDAG 8 DECEMBER SEVENUM: AANVANG 16.00 UUR

WEDSTRIJD B: ROB V.D. VEN (TEGELEN) – TOMMY GRUBBEN > 30-18
WEDSTRIJD C: JAN DRISSEN (SEVENUM) – JOS WILMS > 30-00
WEDSTRIJD D: JAN V.D. GOOR (SEVENUM) – BART COLBERS > 00-30
WEDSTRIJD G: BART COLBERS – MARTIEN V. ENCKEVORT (SEVENUM) > 24-30

ZATERDAG 8 DECEMBER ELL: AANVANG 16.00 UUR

WEDSTRIJD M: MARCEL TIMMERMANS (BAEXEM) – ROBERT HERMANS > 30-18
WEDSTRIJD N: HENK LODEWIJKS (GRATHEM) – ROBERT SCHOESTER > 24-30
WEDSTRIJD S: FRANS HENDRIKX (STRAMPROY) –
ROBERT SCHOESTER > 30-28

 

 

FINALES TE KESSEL: ZONDAG 20 JANUARI 2019

 

1E KLASSE:

FRANK PETERS – WIM MERTENS (NEER) > 30-16

FINALE 1e KLASSE: FRANK PETERS – PIERRE VERVERGAARD > 30-26

 

4E KLASSE:

MART DUIJF – MIES JACOBS (ELL) > 28-30

 

WINNAARS FINALES PERSOONLIJKE KAMPIOENSCHAPPEN 2019:

5e KLASSE: ROB V.D. VEN (TEGELEN)

4e KLASSE: ANNET HUIJS (KRONENBERG)

3e KLASSE: KEVIN DAEMS (MEIJEL)

2e KLASSE: IVO HOLTHUIJSEN (TEGELEN)

1e KLASSE: FRANK PETERS

LOTTO-ERE KLASSE: ROB GEELEN (NEER)

 

 

 

 

 

 

 

By |2019-01-25T08:00:36+00:00januari 25th, 2019|N.K. - Pers. Kamp. 2019 - NBB, NBB|0 Comments