Over admin

Deze auteur heeft nog geen informatie verstrekt.
So far admin has created 40 blog entries.

Koppeltoernooi 2019

 

logoDeTreffers-2011-Nieuw   Koppeltoernooi De Treffers 2019

Wedstrijden:

POULE 1:
THEO KEMPEN/THEO GELLEN – WILBERT LINSSEN/PETER DANIELS 30 – 22
HARRY HESEN/WIM WIJNEN – PAUL WULMS/RICHARD DANIELS 24 – 20
PAUL WULMS/RICHARD DANIELS – THEO KEMPEN/THEO GELLEN 28 – 30
WILBERT LINSSEN/PETER DANIELS – HARRY HESEN/WIM WIJNEN 22 – 26
WILBERT LINSSEN/PETER DANIELS – PAUL WULMS/RICHARD DANIELS 30 – 24
HARRY HESEN/WIM WIJNEN – THEO KEMPEN/THEO GELLEN 24 – 30

EINDSTAND POULE 1:
1. THEO KEMPEN/THEO GELLEN > NAAR 2E RONDE
2. HARRY HESEN/WIM WIJNEN > NAAR 2E RONDE
3. WILBERT LINSSEN/PETER DANIELS
4. PAUL WULMS/RICHARD DANIELS

POULE 2:
FRANS HILLEN/TON CAUVEN – GER ZETSEN/GEERT LEENDERS 30 – 18
JAN DUIJF/JO NIËNS – JO V.D. STERREN/ DREES WIJNEN 30 – 20
FRANS HILLEN/TON CAUVEN – JAN DUIJF/JO NIËNS 26 – 30
JO V.D. STERREN/DREES WIJNEN – GER ZETSEN/GEERT LEENDERS 24 – 30
FRANS HILLEN/TON CAUVEN – JO V.D. STERREN/DREES WIJNEN 18 – 30
GER ZETSEN/GEERT LEENDERS – JAN DUIJF/JO NIËNS 18 – 30

EINDSTAND POULE 2:
1. JAN DUIJF/JO NIËNS > NAAR 2E RONDE
2. JO V.D. STERREN/DREES WIJNEN > NAAR 2E RONDE
3. FRANS HILLEN/TON CAUVEN
4. GER ZETSEN/GEERT LEENDERS

POULE 3:
LEI HERMANS/JOHAN PEETERS – STEF GOMMANS/JAC LEENDERS 30 – 26
PAUL COX/ROB WIJNANDS – STEF GOMMANS/JAC LEENDERS 30 – 24
LEI HERMANS/JOHAN PEETERS – PAUL COX/ROB WIJNANDS 28 – 26

EINDSTAND POULE 3:
1. LEI HERMANS/JOHAN PEETERS > NAAR 2E RONDE
2. PAUL COX/ROB WIJNANDS
3. STEF GOMMANS/JAC LEENDERS

POULE 4:
HUUB HERMANS/PETER HEBBEN – PETER GOOREN/GEERT V.D. GOOR 20 – 28
JOEP WIJNEN/COY HERMANS – SJAAK DRAAK/HAY MINTEN 30 – 10
HUUB HERMANS/PETER HEBBEN – JOEP WIJNEN/COY HERMANS 12 – 30
PETER GOOREN/GEERT V.D. GOOR – SJAAK DRAAK/HAY MINTEN 20 – 30
SJAAK DRAAK/HAY MINTEN – HUUB HERMANS/PETER HEBBEN 30 – 18
PETER GOOREN/GEERT V.D. GOOR – JOEP WIJNEN/COY HERMANS 16 – 30

EINDSTAND POULE 4:
1. JOEP WIJNEN/COY HERMANS > NAAR 2E RONDE
2. SJAAK DRAAK/HAY MINTEN > NAAR 2E RONDE
3. PETER GOOREN/GEERT V.D. GOOR
4. HUUB HERMANS/PETER HEBBEN

POULE 5:
LAURA NIËNS/MIEKE WIJNEN – MILLY HEIJNEN/FIEN LEENDERS 28 – 18
TINY DUIJF/LIESBETH GRUBBEN – MIRIAM WIJNEN/BERTHA V.D. BRINK 30 – 26
TIL NIËNS/RIA MAESSEN – LAURA NIËNS/MIEKE WIJNEN 28 – 28
MILLY HEIJNEN/FIEN LEENDERS – TINY DUIJF/LIESBETH GRUBBEN 26 – 30
MIRIAM WIJNEN/BERTHA V.D. BRINK – TIL NIËNS/RIA MAESSEN 18 – 30
LAURA NIËNS/MIEKE WIJNEN – TINY DUIJF/LIESBETH GRUBBEN 20 – 20
MILLY HEIJNEN/FIEN LEENDERS – MIRIAM WIJNEN/BERTHA V.D. BRINK 30 – 22
TIL NIËNS/RIA MAESSEN – TINY DUIJF/LIESBETH GRUBBEN 18 – 30
LAURA NIËNS/MIEKE WIJNEN – MIRIAM WIJNEN/BERTHA V.D. BRINK 20 – 20
TIL NIËNS/RIA MAESSEN – MILLY HEIJNEN/FIEN LEENDERS 30 – 28

EINDSTAND POULE 5:
1. TINY DUIJF/LIESBETH GRUBBEN > NAAR 2E RONDE
2. TIL NIËNS/RIA MAESSEN > NAAR 2E RONDE
3. LAURA NIËNS/MIEKE WIJNEN
4. MILLY HEIJNEN/FIEN LEENDERS
5. MIRIAM WIJNEN/BERTHA V.D. BRINK

 

logoDeTreffers-2011-Nieuw 2E RONDE

 

POULE 1: VRIJDAG 4 JAN. 19.00 UUR
THEO KEMPEN/THEO GELLEN
JOEP WIJNEN/COY HERMANS
JO V.D. STERREN/DREES WIJNEN
HARRY HESEN/WIM WIJNEN

WEDSTRIJDEN:
THEO KEMPEN/THEO GELLEN – JOEP WIJNEN/COY HERMANS 20 – 30
JO V.D. STERREN/DREES WIJNEN – HARRY HESEN/WIM WIJNEN 16 – 30
THEO KEMPEN/THEO GELLEN – JO V.D. STERREN/DREES WIJNEN 30 – 26
HARRY HESEN/WIM WIJNEN – JOEP WIJNEN/COY HERMANS 22 – 26
JOEP WIJNEN/COY HERMANS – JO V.D. STERREN/DREES WIJNEN 30 – 18
THEO KEMPEN/THEO GELLEN – HARRY HESEN/WIM WIJNEN 18 – 30

EINDSTAND POULE 1:
1. JOEP WIJNEN/COY HERMANS > NAAR FINALE 13 JAN.
2. HARRY HESEN/WIM WIJNEN >
IS VERHINDERD VOOR FINALEDAG
3. THEO KEMPEN/THEO GELLEN > NAAR FINALE 13 JAN.
4. JO V.D. STERREN/DREES WIJNEN

POULE 2: VRIJDAG 4 JAN. 19.00 UUR
LEI HERMANS/JOHAN PEETERS
FRANS HILLEN/TON CAUVEN
WILBERT LINSSEN/PETER DANIELS
JAN DUIJF/JO NIËNS

WEDSTRIJDEN:
LEI HERMANS/JOHAN PEETERS – FRANS HILLEN/TON CAUVEN 28 – 28
WILBERT LINSSEN/PETER DANIELS – JAN DUIJF/JO NIËNS 30 – 22
LEI HERMANS/JOHAN PEETERS – WILBERT LINSSEN/PETER DANIELS 22 – 30
JAN DUIJF/JO NIËNS – FRANS HILLEN/TON CAUVEN 24 – 30
WILBERT LINSSEN/PETER DANIELS – FRANS HILLEN/TON CAUVEN 26 – 20
LEI HERMANS/JOHAN PEETERS – JAN DUIJF/JO NIËNS 24 – 30

EINDSTAND POULE 2:
1. WILBERT LINSSEN/PETER DANIELS > NAAR FINALE 13 JAN.
2. FRANS HILLEN/TON CAUVEN > NAAR FINALE 13 JAN.
3. JAN DUIJF/JO NIËNS
4. LEI HERMANS/JOHAN PEETERS

POULE 3: MAANDAG 7 JAN. 19.00 UUR
LAURA NIËNS/MIEKE WIJNEN
MILLY HEIJEN/FIEN LEENDERS
LIESBETH GRUBBEN/TINY DUIJF
TIL NIËNS/RIA MAESSEN

WEDSTRIJDEN:
LAURA NIËNS/MIEKE WIJNEN – FIEN LEENDERS/MILLY HEIJNEN 30 – 20
LIESBETH GRUBBEN/TINY DUIJF – TIL NIËNS/RIA MAESSEN 30 – 16
LAURA NIËNS/MIEKE WIJNEN – TIL NIËNS/RIA MAESSEN 26 – 30
LIESBETH GRUBBEN/TINY DUIJF – FIEN LEENDERS/MILLY HEIJNEN 26 – 26
FIEN LEENDERS/MILLY HEIJNEN – TIL NIËNS/RIA MAESSEN 26 – 28
LIESBETH GRUBBEN/TINY DUIJF – LAURA NIËNS/MIEKE WIJNEN 28 – 30

EINDSTAND POULE 3:
1. LAURA NIËNS/MIEKE WIJNEN > NAAR FINALE 13 JAN.
2. TIL NIËNS/RIA MAESSEN > NAAR FINALE 13 JAN.
3. LIESBETH GRUBBEN/TINY DUIJF
4. FIEN LEENDERS/MILLY HEIJNEN

POULE 4: MAANDAG 7 JAN. 19.00 UUR
SJAAK DRAAK/HAY MINTEN
STEF GOMMANS/JAC LEENDERS
MAURICE HEUVELMANS/BAS WIJNANDS
MARC HENKES/TWAN ZEELEN

WEDSTRIJDEN:
SJAAK DRAAK/HAY MINTEN – STEF GOMMANS/JAC LEENDERS 24 – 30
MAURICE HEUVELMANS/BAS WIJNANDS – MARC HENKES/TWAN ZEELEN 30 – 22
SJAAK DRAAK/HAY MINTEN – MAURICE HEUVELMANS/BAS WIJNANDS 30 – 26
STEF GOMMANS/JAC LEENDERS – MARC HENKES/TWAN ZEELEN 30 – 18
SJAAK DRAAK/HAY MINTEN – MARC HENKES/TWAN ZEELEN 30 – 18
MAURICE HEUVELMANS/BAS WIJNANDS – STEF GOMMANS/JAC LEENDERS 30 -28

EINDSTAND POULE 4:
1. STEF GOMMANS/JAC LEENDERS > NAAR FINALE 13 JAN.
2. MAURICE HEUVELMANS/BAS WIJNANDS > NAAR FINALE 13 JAN.
3. SJAAK DRAAK/HAY MINTEN
4. MARC HENKES/TWAN ZEELEN

POULE 5: WOENSDAG 9 JAN. 19.00 UUR
JOEP LINSSEN/PIET V. DEURSEN
TON WIJNHOVEN/PIET ENGELS
GERRY PEETERS/PETER PEETERS
TWAN GOOREN/WOUTER GOOREN

WEDSTRIJDEN:
JOEP LINSSEN/PIET V. DEURZEN – TON WIJNHOVEN/PIET ENGELS 30 – 20
GERRY PEETERS/PETER PEETERS – TWAN GOOREN/WOUTER GOOREN 16 – 30
TON WIJNHOVEN/PIET ENGELS – GERRY PEETERS/PETER PEETERS 16 – 30
TWAN GOOREN/WOUTER GOOREN – JOEP LINSSEN/PIET V. DEURZEN 18 – 30
JOEP LINSSEN/PIET V. DEURZEN – GERRY PEETERS/PETER PEETERS 28 – 20
TON WIJNHOVEN/PIET ENGELS – TWAN GOOREN/WOUTER GOOREN 30 – 26

EINDSTAND POULE 5:
1. JOEP LINSSEN/PIET V. DEURZEN > NAAR FINALE 13 JAN.
2. TWAN GOOREN/WOUTER GOOREN > NAAR FINALE 13 JAN.
3. GERRY PEETERS/PETER PEETERS
4. TON WIJNHOVEN/PIET ENGELS

 

 

FOTO > FINALISTEN 2018

 

FINALE PROPAGANDA KOPPELTOERNOOI 2019
MAAR LIEFST 56 DEELNEMERS GAVEN ZICH DIT JAAR OP VOOR HET JAARLIJKSE PROPAGANDA KOPPELTOERNOOI VAN BEUGELCLUB DE TREFFERS. DIT OMVANGRIJKE DEELNEMERSVELD VORMT HET BEWIJS DAT DE OEROUDE BEUGELSPORT IN MAASBREE HOOGTIJDAGEN BELEEFT.

NA 2 SPANNENDE VOORRONDES STRIJDEN 10 KOPPELS ZONDAG 13 JANUARI OM DE WISSELBEKER. DE FINALE WEDSTRIJDEN STARTEN OM 13.00 UUR MET 2 POULES VAN VIJF KOPPELS. DE 2 POULEWINNAARS STRIJDEN IN DE GROTE FINALE OM DE HOOGSTE EER.

WETHOUDER PAUL SANDERS REIKT NA DE FINALE DE PRIJZEN UIT. SUPPORTERS EN LIEFHEBBERS VAN DE BEUGELSPORT ZIJN VAN HARTE WELKOM IN HET CLUBGEBOUW AAN DE BREETSE PEELWEG 1D IN MAASBREE.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

misschien een Trefferke voor de toekomst……..??

 

logoDeTreffers-2011-Nieuw  FINALE RONDE:

POULE 1:
MAURICE HEUVELMANS/BAS WIJNANDS
THEO KEMPEN/THEO GELLEN
WILBERT LINSSEN/PETER DANIËLS
TIL NIËNS/RIA MAESSEN
JOEP WIJNEN/COY HERMANS

WEDSTRIJDEN POULE 1:
MAURICE HEUVELMANS/BAS WIJNANDS – THEO KEMPEN/THEO GELLEN 30 – 14
WILBERT LINSSEN/PETER DANIËLS – TIL NIËNS/RIA MAESSEN 30 – 16
JOEP WIJNEN/COY HERMANS – MAURICE HEUVELMANS/BAS WIJNANDS 26 – 28
THEO KEMPEN/THEO GELLEN – WILBERT LINSSEN/PETER DANIËLS 24 – 28
TIL NIËNS/RIA MAESSEN – JOEP WIJNEN/COY HERMANS 26 – 30
MAURICE HEUVELMANS/BAS WIJNANDS – WILBERT LINSSEN/PETER DANIËLS 22 – 26
THEO KEMPEN/THEO GELLEN – TIL NIËNS/RIA MAESSEN 30 – 16
JOEP WIJNEN/COY HERMANS – WILBERT LINSSEN/PETER DANIËLS 24 – 20
TIL NIËNS/RIA MAESSEN – MAURICE HEUVELMANS/BAS WIJNANDS 14 – 30
THEO KEMPEN/THEO GELLEN – JOEP WIJNEN/COY HERMANS 22 – 30

EINDSTAND POULE 1:
1. MAURICE HEUVELMANS/BAS WIJNANDS >
NAAR FINALE
2. JOEP WIJNEN/COY HERMANS
3. WILBERT LINSSEN/PETER DANIËLS
4. THEO KEMPEN/THEO GELLEN
5. TIL NIËNS/RIA MAESSEN

POULE 2:
LAURA NIËNS/MIEKE WIJNEN
FRANS HILLEN/TON CAUVEN
STEF GOMMANS/JAC LEENDERS
TWAN GOOREN/WOUTER GOOREN
JOEP LINSSEN/PIET V. DEURZEN

WEDSTRIJDEN POULE 2:
LAURA NIËNS/MIEKE WIJNEN – FRANS HILLEN/TON CAUVEN 26 – 30
STEF GOMMANS/JAC LEENDERS – TWAN GOOREN/WOUTER GOOREN 22 – 18
JOEP LINSSEN/PIET V. DEURZEN – LAURA NIËNS/MIEKE WIJNEN 30 – 20
FRANS HILLEN/TON CAUVEN – STEF GOMMANS/JAC LEENDERS 24 – 30
TWAN GOOREN/WOUTER GOOREN – JOEP LINSSEN/PIET V. DEURZEN 18 – 20
LAURA NIËNS/MIEKE WIJNEN – STEF GOMMANS/JAC LEENDERS 24 – 24
FRANS HILLEN/TON CAUVEN – JOEP LINSSEN/PIET V. DEURZEN 14 – 30
TWAN GOOREN/WOUTER GOOREN – LAURA NIËNS/MIEKE WIJNEN 30 – 22
JOEP LINSSEN/PIET V. DEURZEN – STEF GOMMANS/JAC LEENDERS 28 – 30
TWAN GOOREN/WOUTER GOOREN – FRANS HILLEN/TON CAUVEN 28 – 26

EINDSTAND POULE 2:
1. STEF GOMMANS/JAC LEENDERS >
NAAR FINALE
2. JOEP LINSSEN/PIET V. DEURZEN
3. TWAN GOOREN/WOUTER GOOREN
4. FRANS HILLEN/TON CAUVEN
5. LAURA NIËNS/MIEKE WIJNEN

 

FINALE KOPPELTOERNOOI DE TREFFERS 2019:
MAURICE HEUVELMANS/BAS WIJNANDS – STEF GOMMANS/JAC LEENDERS 30 – 22

 

 

Koppelkampioenen 2019
Bas Wijnands & Maurice Heuvelmans

 

 

EINDUITSLAG KOPPELTOERNOOI 2019

 

1. MAURICE HEUVELMANS & BAS WIJNANDS > KOPPELKAMPIOENEN 2019
2. STEF GOMMANS & JAC LEENDERS

3. JOEP WIJNEN & COY HERMANS
4. WILBERT LINSSEN & PETER DANIËLS
5. JOEP LINSSEN & PIET VAN DEURZEN
6. FRANS HILLEN & TON CAUVEN
6. TWAN GOOREN & WOUTER GOOREN
8. LAURA NIËNS & MIEKE WIJNEN
9. THEO KEMPEN & THEO GELLEN
10. TIL NIËNS & RIA WIJNEN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Door |2019-01-15T08:15:58+00:00januari 15th, 2019|De Treffers, Koppeltoernooi De Treffers 2019|0 Reacties

Bestuur

Voorzitter:
Theo van den Beuken
077 – 465 3313 / 06 – 23 76 37 62

Secretaris:
Mart Duijf
077 – 477 2138 / 06 – 86 65 28 93

Penningmeester:
Joris Wijnen
06 – 44 65 86 51

Bestuurslid:
Nol Daams
06 – 18 56 28 04

Bestuurslid:
Mart Hendrix
06 – 54 69 84 61

 

Door |2018-09-28T08:15:24+00:00september 28th, 2018|Bestuur, De Treffers|0 Reacties

Activiteiten commissie

 

download activiteit

 

 

 

 

 

 

 

De activiteiten commissie bestaande uit de volgende personen:

 

– Sjaak Verbong

– Wiet Crienen

– Hay Wijnen

 

 

De activiteiten commissie organiseert elk jaar het “Treffers uitstapje”
en het “Treffers Koppeltoernooi” / “Clubkampioenschappen”.

Voor ideeën of suggesties neem dan contact met de activiteiten commissie.

 

 

 

 

Door |2018-09-13T08:56:00+00:00september 13th, 2018|Commissies|0 Reacties

Sponsor commissie

 

reclame buiten 1

 

Beugelclub De Treffers blijft continu zoeken naar nieuwe partners, om sportieve maar ook financiële belangen te kunnen blijven behartigen.
Bedrijven die onze vereniging een warm hart toedragen en steunen.

Sponsors / Partners die onze vereniging reeds steunen kunt U vinden op deze site in de categorie De Treffers.

Beugelclub De Treffers steunt onze Partners in haar belangen. De Treffers zorgt ervoor de Sponsors zoveel mogelijk in de “Picture” te plaatsen.

 

shake hans

 

Voor informatie, neemt U contact op met:

Joris Wijnen tel: 06 446 586 51

Jos Cootjans tel: 077 465 1983

e-mail: info@beugelclubdetreffers.nl

 

 

Door |2018-09-13T08:15:27+00:00september 13th, 2018|Commissies|0 Reacties

Teamindeling: De Treffers 5 – 6 – 7

Seizoen 2018 – 2019

 

De Treffers 5:

1. Dennis Leijsten 

2. Gerard Duijf

3. Jac Duijf

4. Mart Duijf

5. Jac Verbong

6. Lei Willems

 

De Treffers 6:

1. Wiet Crienen

2. Mart Huijs

3. Chrit Lenders

4. Jos Peeters

5. Jan Ponjé

6. Jeu Smits

 

De Treffers 7:

1. Bart Colbers

2. Tom Gooren

3. Tommy Grubben

4. Robert Hermans

5. Pieter Lenders

6. Ruud v. Rijswijck

7. Robert Schoester

8. Tom Vaessen

9. Paul Wijnhoven

 

 

Door |2018-09-08T08:40:07+00:00september 8th, 2018|Teamindeling seizoen 2018 -2019|0 Reacties

Middagcompetitie 2018 – 2019

TEAMINDELING:

MIDDAGCOMPETITIE:  2018 – 2019

Middag competitie team 1:

1. Jos Cootjans

2. Jan Heuvelmans

3. Wim Jacobs

4. Hennie Michiels

5. Jos Wilms

Middag competitie team 2:

1. Wim Driessen

2. Mieke Grommen

3. Wim Grommen

4. Hay Maessen

5. Peter Peeters

 

 

 

 

 

Door |2018-09-08T08:35:20+00:00september 8th, 2018|COMPETITIE, Middagcompetitie|0 Reacties

Treffers Toernooien

Eregalerij De Treffers

Clubkampioenen:

2001: Jan Peeters 2002: Koos van Lier
2003: Koos van Lier 2004: Gerard Walraven
2005: Koos van Lier 2006: Frank Peters
2007: Jeu Smolders 2008: Jac Lintjens
2009: Koos van Lier 2010: Koos van Lier
2011: Sander Maassen 2012: Koos van Lier
2013: Frank Peters 2014: Frank Peters
2015: Frank Peters 2016: Koos van Lier
2017: Joris Wijnen 2018: Mieke Grommen

 

Koppelkampioenen:

2005: Jan Smets & Piet Driessen
2006
: Hay Geerarts & Ceriel Joppen
2007: Hay Geerarts & Theo van de Beuken
2008
: Koos van Lier & Carlo van Lier
2009
: Koos van Lier & Carlo van Lier
2010
: Frank Peters & Bjorn Roulaux
2011: Jos Wilms & Jac Smedts
2012: Frank Peters & Lou Huijs
2014: Frank Peters & Alda Tielen
2015:
Gerard Wijnen & Jac Leenders
2016: Joep Linssen & Pietje van Deursen
2017: Joep Linssen & Pietje van Deursen
2018: Jo Niëns & Jan Duijf

 

logoDeTreffers-2011-Nieuw

 

CLUBKAMPIOENSCHAPPEN 2018

 

 

 Poule 1: 9 april
 19.30 uur
 Poule 3: 9 april
 19.30 uur
 Poule 2: 11 april
 19.30 uur
 Poule 4: 11 april
 19.30 uur
1.
Wim Grommen
1.
Mieke Grommen
1.
Frank Peters
1.
Hay Wijnen
2.
Ger Kellenaers
2.
Mart Duijf
2.
Jos Janssen
2.
Gerard Wijnen
3.
Hem Hendrix
3.
Mart Hendrix
3.
Koos v. Lier
3.
Joris Wijnen
4.
Jac Lintjens
4. 4.
Jo Hendrix
5.
Guido Sonnemans
4.
Piet Lenders

 

 Poule 5: 18 april
 19.30 uur
 Poule 6: 18 april
 19.30 uur
   
1.
Jeu Smits
1.

 


 
2.
Sjaak Verbong
2.
Mart Huijs

 
3.
Jos Wilms
3.
Wim Jacobs

 
4.
Hennie Michiels
4.
Jan Ponjé
 

 

logoDeTreffers-2011-Nieuw

 

 

 

WEDSTRIJDEN: RONDE 1

POULE 1:
1. WIM GROMMEN – HEM HENDRIX 30-24

2. GER KELLENAERS – JAC LINTJENS 24-30
3. JAC LINTJENS – WIM GROMMEN 28-30
4. HEM HENDRIX – GER KELLENAERS 30-22
5. GER KELLENAERS – WIM GROMMEN 26-30
6. HEM HENDRIX – JAC LINTJENS 30-24

EINDSTAND POULE 1:
1. WIM GROMMEN (naar 2e ronde)
2. HEM HENDRIX (naar 2e ronde)
3. JAC LINTJENS
4. GER KELLENAERS

POULE 3:
1. MIEKE GROMMEN – MART HENDRIX 30-18
2. MART HENDRIX – MART DUIJF 24-30
3. MART DUIJF – MIEKE GROMMEN 20-30

EINDSTAND POULE 3:
1. MIEKE GROMMEN (naar 2e ronde)
2. MART DUIJF (naar 2e ronde)
3. MART HENDRIX

POULE 2:
1. FRANK PETERS – JOS JANSSEN 30-14
2. KOOS V. LIER – JO HENDRIX 26-30
3. GUIDO SONNEMANS – FRANK PETERS 18-30
4. JOS JANSSEN – KOOS V. LIER 14-30
5. JO HENDRIX – FRANK PETERS 28-30
6. JOS JANSSEN – GUIDO SONNEMANS 22-22
7. FRANK PETERS – KOOS V. LIER 30-20
8. JO HENDRIX – JOS JANSSEN 30-26
9. KOOS V. LIER – GUIDO SONNEMANS 26-30
10. JO HENDRIX – GUIDO SONNEMANS 28-30

EINDSTAND POULE 2:
1. FRANK PETERS (naar 2e ronde)
2. GUIDO SONNEMANS (naar 2e ronde)
3. JO HENDRIX
4. KOOS VAN LIER
5. JOS JANSSEN

POULE 4:
1. HAY WIJNEN – JORIS WIJNEN 26-30
2. GERARD WIJNEN – PIET LENDERS 26-30
3. PIET LENDERS – HAY WIJNEN 28-22
4. JORIS WIJNEN – GERARD WIJNEN 26-30
5. GERARD WIJNEN – HAY WIJNEN 30-20
6. JORIS WIJNEN – PIET LENDERS 30-18

EINDSTAND POULE 4:
1. GERARD WIJNEN (naar 2e ronde)
2. JORIS WIJNEN (naar 2e ronde)
3. PIET LENDERS
4. HAY WIJNEN

POULE 5:
1. JEU SMITS – JOS WILMS 22-30
2. JAC VERBONG – HENNIE MICHIELS 30-10
3. HENNIE MICHIELS – JEU SMITS 30-24
4. JOS WILMS – JAC VERBONG 30-20
5. JAC VERBONG – JEU SMITS 30-24
6. JOS WILMS – HENNIE MICHIELS 30-20

EINDSTAND POULE 5:
1. JOS WILMS (naar 2e ronde)
2. JAC VERBONG (naar 2e ronde)
3. HENNIE MICHIELS
4. JEU SMITS

POULE 6.
1. MART HUIJS – JAN PONJÉ 22-30
2. WIM JACOBS – MART HUIJS 22-30
3. WIM JACOBS – JAN PONJÉ 28-30

EINDSTAND POULE 6:
1. JAN PONJÉ (naar 2e ronde)
2. MART HUIJS (naar 2e ronde)
3. WIM JACOBS

logoDeTreffers-2011-Nieuw

 

 

 

 RONDE 2

 Poule 1: 25 april
 19.30 uur
 Poule 2: 25 april
 19.30 uur
 Poule 3: 27 april  
1.
Guido Sonnemans
1.
Mieke Grommen
1.
Gerard Wijnen
 
2.
Wim Grommen
2.
Jos Wilms
2.
Joris Wijnen
 
3.
Frank Peters
3.
Mart Duijf
3.
Jan Ponjé
 
4.
Hem Hendrix
4.
Mart Huijs
4.
Jac Verbong

WEDSTRIJDEN RONDE 2

POULE 1:
1. GUIDO SONNEMANS – FRANK PETERS 30-28
2. WIM GROMMEN – HEM HENDRIX 22-30
3. HEM HENDRIX – GUIDO SONNEMANS 30-24
4. FRANK PETERS – WIM GROMMEN 30-20
5. WIM GROMMEN – GUIDO SONNEMANS 26-30
6. FRANK PETERS – HEM HENDRIX 30-20

EINDSTAND POULE 1:
1. FRANK PETERS (naar FINALE ronde)
2. GUIDO SONNEMANS ( naar FINALE ronde)
3. HEM HENDRIX
4. WIM GROMMEN

POULE 2:
1. MIEKE GROMMEN – MART DUIJF 24-24
2. JOS WILMS – MART HUIJS 30-26
3. MART HUIJS – MIEKE GROMMEN 16-30
4. MART DUIJF – JOS WILMS 24-30
5. JOS WILMS – MIEKE GROMMEN 24-30
6. MART DUIJF – MART HUIJS 30-22

EINDSTAND POULE 2:
1. MIEKE GROMMEN (naar FINALE ronde)
2. JOS WILMS (naar FINALE ronde)
3. MART DUIJF
4. MART HUIJS

 

logoDeTreffers-2011-Nieuw

 

 

 

FINALE-RONDE

WEDSTRIJDEN:
1. JOS WILMS – JORIS WIJNEN 26-30
2. JAC VERBONG – MIEKE GROMMEN 24-30
3. FRANK PETERS – JOS WILMS 30-22
4. GUIDO SONNEMANS – JAC VERBONG 30-14
5. JORIS WIJNEN – FRANK PETERS 30-16
6. MIEKE GROMMEN – GUIDO SONNEMANS 30-22

 

 

FINALE WEDSTRIJD CLUBKAMPIOENSCHAP 2018

MIEKE GROMMEN – JORIS WIJNEN 30-24

EINDSTAND FINALE WEDSTRIJDEN:
1. MIEKE GROMMEN
2. JORIS WIJNEN
3. GUIDO SONNEMANS
4. FRANK PETERS
5. JOS WILMS
6. JAC VERBONG

mieke 3

 

 

mieke 1

 

mieke 2

Door |2018-05-11T08:14:01+00:00mei 11th, 2018|Club-Kampioenschappen 2018, De Treffers|0 Reacties